Opcje przeglądania

Księga Gości – rocznica ślubu zasługuje na upamiętnienie

Księga Gości W350 Księga Gości W350
Cena:

56,00 zł

szt.
zobacz więcej
Księga Gości W351 Księga Gości W351
Cena:

56,00 zł

szt.
zobacz więcej
Księga Gości W352 Księga Gości W352
Cena:

56,00 zł

szt.
zobacz więcej
Księga Gości W353 Księga Gości W353
Cena:

56,00 zł

szt.
zobacz więcej
Księga Gości W354 Księga Gości W354
Cena:

56,00 zł

szt.
zobacz więcej

Wspólna droga dwojga ludzi nie kończy się tak jak w filmach w dniu wesela, a raczej dopiero wtedy się rozpoczyna. Każda rocznica jest ważnym etapem w życiu małżeństwa, które dzieli ze sobą zwykłą codzienność, chwile szczęścia oraz trudniejsze momenty. Dlatego też warto świętować i zaangażować rodzinę w uroczystość. Księga Gości na rocznicę ślubu jest doskonałym rozwiązaniem dla pary, która chce uczcić wspólne lata w gronie najbliższych. Na stronicach zaproszeni goście mogą zapisać piękne dedykacje, gratulacje, a nawet wspomnieć zabawne anegdotki ze spędzonych razem chwil. Jeśli natomiast szukają Państwo prezentu na przykład dla rodziców lub znajomych, obchodzących wkrótce rocznicę ślubu, Księga Gości będzie bardzo dobrym wyborem. Można od razu wtajemniczyć więcej osób i sprawić, aby już w momencie oddawania księgi w ręce świętujących, na kartach widniały życzliwe słowa, podziękowania i gratulacje od najbliższych. Taki podarek na pewno zostanie ciepło przyjęty.

Rocznica ślubu – Księga Gości, która uświetni obchody

Do PrintiStory zapraszamy wszystkich z Państwa, którzy poszukują unikalnego prezentu na wyjątkową okazję oraz rozumieją urok starannie wykonanych wyrobów papierniczych. Księga Gości na rocznicę ślubu to produkt, który cieszy się u nas dużą popularnością, ze względu na wyjątkową estetykę oraz trwałość. Warto sprawdzić, jakie wzory są dostępne w naszej kolekcji oraz zorientować się w możliwościach personalizacji. Wiemy, że Księga Gości na rocznicę ślubu będzie stanowić piękną pamiątkę, zatem wyrób jest wodoodporny i laminowany, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia uszkodzeń.

W PrintiStory znajdziesz też drewniane księgi gości.

Dla nas ważne jest, aby oddać w Państwa ręce dopracowany i precyzyjnie wykonany produkt. Dlatego przygotowanie wizualizacji, a potem realizacja zamówienia, mogą zająć kilka dni. Należy przygotować się na oczekiwanie i zamówić Księgę Gości przed rocznicą ślubu, tak aby zdążyła do Państwa dotrzeć na czas. W przypadku wątpliwości lub pytań, dział obsługi klienta czeka na kontakt z Państwa strony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl