Opcje przeglądania

Dla rodziców oraz najbliższej rodziny, zawsze ekscytujące są te momenty, kiedy dziecko wkracza w nowy etap. Jednym z takich ważnych kroków jest chrzest, jednak maluch zazwyczaj nic nie pamięta z tego wydarzenia. Za to Pierwsza Komunia to z perspektywy dziecka ważna i podniosła ceremonia, do której długo się przygotowuje. Warto więc zadbać o to, aby ten dzień miał wyjątkowy przebieg i upamiętnić go w szczególny sposób. Dobrym pomysłem jest urozmaicenie przyjęcia, udostępniając Komunijną Księgę Gości, do której mogą wpisać się wszyscy zaproszeni. Życzenia, miłe słowa, rady i sentencje, które najbliżsi zdecydują się pozostawić dla malucha, pozwolą powrócić do miłych rodzinnych chwil. Pięknie zdobiona i solidnie wykonana pamiątkowa Księga Komunijna to także dobry pomysł na dodatek do prezentu dla dziecka. Na jej zakup decydują się nie tylko rodzice, ale często także chrzestni, ciocie, wujkowie czy dziadkowie.

Pamiątkowa Księga Komunijna – sprawdź w naszej ofercie

Specjalizujemy się w wyrobach papierowych i pokazujemy, że z tego tworzywa da się robić piękne rzeczy, które będą towarzyszyć latami i przechowywać wspomnienia ważnych chwil. Na wyjątkowe okazje, takie jak Pierwsza Komunia, proponujemy Państwu wysokiej jakości asortyment. Komunijna Księga Gości to produkt z możliwością personalizacji, który zgodnie z Państwa modyfikacjami, dopracujemy w najdrobniejszych szczegółach. Do wyboru różne wzory, z których można wyłonić coś, co spodoba się dziecku. Nie należy też obawiać się, że produkt łatwo ulegnie zniszczeniu. Księgi są laminowane, odporne na wodę oraz niekorzystne warunki pogodowe. Szczególnie dbamy o ten aspekt, gdyż wiemy, jak cenne są wspomnienia zawarte na katach księgi.

W naszym sklepie znajdziesz też księgi gości na wieczór panieński.

Jeśli spodobały się Państwu dostępne u nas wzory i chcą Państwo zapytać o opcje personalizacji Komunijnej Księgi Gości, zachęcamy do kontaktu. Prosimy odezwać się z odpowiednim wyprzedzeniem, ponieważ realizujemy zlecenia z najwyższą starannością i potrzebujemy kilku dni, aby przygotować produkt. Nasz dział obsługi klienta chętnie wytłumaczy Państwu ten proces, odpowie na pytania i doradzi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl