Opcje przeglądania
Producent

Album kieszeniowy – porządek we wspomnieniach

Wykonywanie fotografii w dzisiejszych czasach jest stosunkowo proste. Wystarczy mieć telefon z aparatem lub osobny aparat i można działać. Następnie wybiera się ulubione zdjęcia i oddaje do wywołania. Czasem jest tak, że ich ilość zaczyna sprawiać, że trzeba je układać w różnych kartonikach. Warto wówczas poświęcić nieco więcej czasu, posegregować zdjęcia, a następnie umieścić je w zakupionych albumach. Jedną z naszych propozycji, która nie traci na popularności już od wielu lat jest album kieszeniowy. Można w nim umieścić fotografie z różnych wydarzeń, dzięki czemu następnie bez trudu odnajdzie się poszukiwany zestaw wspomnień. Przewagą albumów kieszeniowych nad innymi wariantami jest fakt, że umieszczone w nich zdjęcia można wyjmować i przekładać na przykład do albumu z większą ilością stron, gdy zajdzie taka potrzeba. Nie ma więc wątpliwości, że właśnie taki album warto mieć w swojej biblioteczce. Jest to również rozwiązanie, które można wybrać na prezent.

Album na zdjęcia kieszeniowy – 10x15, 15x23

Przeglądając nasz katalog będziecie mogli Państwo zauważyć, że nasze albumy kieszeniowe znacznie różnią się od siebie. Mowa tu między innymi o rozmiarach. Sugerujcie się nimi Państwo, gdy macie już wywołane zdjęcia. Wówczas będziecie mieli pewność, że fotografie będą się ładnie, estetycznie prezentowały w albumie. W ofercie znajdziecie wiele ciekawych motywów i wzorów naszych albumów. Dzięki temu bez trudu powinniście znaleźć taki, który stanie się na przykład albumem wakacyjnym. Okładka z muszelkami z całą pewnością będzie tutaj idealnie pasowała, zwłaszcza gdy lubicie spędzać rodzinnie wakacje nad wodą. W ofercie posiadamy również albumy kieszeniowe bardziej eleganckie. To właśnie one idealnie sprawdzą się na prezent, gdy na przykład chcemy zebrać zdjęcia i podarować je rodzicom na rocznice ślubu.

Zobacz też album na zdjęcia welurowy.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się nie tylko z naszymi albumami kieszeniowymi, ale także innymi wariantami. Z całą pewnością znajdziecie produkty odpowiadające Waszym potrzebom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl