Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wieczór panieński to niezwykle radosna okazja, która jednak zwiastuje koniec pewnego etapu w życiu kobiety. Dlatego przyjaciółki i bliskie osoby, które zajmują się organizacją całego przedsięwzięcia, bardzo często chcą to zaznaczyć, nie tylko przygotowując zakrapianą imprezę, ale również wymyślając ciekawe zabawy czy kupując wyjątkowe gadżety. Jedną z takich unikalnych pamiątek, jakie po nocy pełnej wrażeń, pozostaną na zawsze z obdarowaną, jest Księga Gości na wieczór panieński. Na jej kartach, biorące udział w świętowaniu panie, mogą pozostawić życzenia, zabawne anegdoty, sentencje, rysunki, a nawet porady przydatne na nowej ścieżce życia. Pozytywny przekaz pozostanie na długo i będzie budził piękne wspomnienia. Dlatego też przy tak ważnej okazji, nie może zabraknąć tego pozornie drobnego akcentu.

Księga Gości – pomysł na wieczór panieński

W PrintiStory, tworzymy wyroby papiernicze, dzięki którym jesteśmy z Państwem w wielu istotnych momentach. Nasze Księgi Gości personalizujemy i modyfikujemy, tak aby można było gromadzić w nich wspomnienia ze ślubów, wesel, chrztów, komunii, a nawet z wieczoru panieńskiego. Design jest zawsze atrakcyjny dla oka oraz dopasowany do okazji, dlatego zachęcamy Państwa do sprawdzenia, co znajduje się w naszej kolekcji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Księga Gości na wieczór panieński przekazywana będzie z rąk do rąk, podczas wyjątkowo intensywnej nocy. Zatem oddajemy Państwu dopracowany oraz trwały produkt, któremu nie zaszkodzą nawet niekorzystne warunki atmosferyczne. Laminowana oraz wodoodporna księga z pewnością przetrwa wiele lat i będzie źródłem miłych wspomnień z ostatniej zabawy bez obrączki na palcu.

Sprawdź też księgi gości na rocznicę ślubu.

Wiemy, że czasem zdarza się organizować podobne imprezy w pośpiechu, jednak potrzebujemy czasu, aby przygotować spersonalizowaną Księgę Gości na wieczór panieński, która będzie odpowiadała Państwa potrzebom. Dlatego już teraz zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta i sugerujemy, aby zamówić produkt z odpowiednim wyprzedzeniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl