Księga Gości Weselnych 22x23 – wypełnij ją życzeniami

Księga Gości IND Księga Gości IND
Cena: 50,00 zł
szt.
zobacz więcej

Garnitur, suknia ślubna, zespół muzyczny, fotograf – lista rzeczy, o które należy zadbać przed uroczystością weselną jest niezwykle długa. Jednak często okazuje się, że to co pozornie wydaje się drobiazgiem, może w bardzo dużym stopniu wpłynąć na to, jakie wspomnienia wyniesiemy z tego wyjątkowego dnia. W naszym sklepie, znajdą Państwo Księgę Gości Weselnych o wymiarach 22x23 cm i nie tylko. Dlaczego warto o niej pamiętać? Ponieważ zawarte w niej zdjęcia, ciepłe słowa od naszych bliskich oraz życzenia będą najpiękniejszą pamiątką, do której chętnie wracać będziemy po latach od ślubu. To także coś, co można z dumą pokazać w przyszłości swoim dzieciom. Na pewno będą zainteresowane tym, jak wyglądał dzień, w którym rodzice stanęli na ślubnym kobiercu. Księga Gości 22x23 cm jest również dobrą opcją dla osób, które poszukują pomysłu na prezent dla nowożeńców. Z pewnością nie ma lepszego miejsca niż karty księgi, aby zostawić dla zakochanych specjalną dedykację.

Księga Gości 22x23 – zobacz, jakie wzory mamy w tym formacie

PrintiStory to wyjątkowy sklep oraz pracownia, w którym udowadniamy, jak wiele pięknych i unikalnych rzeczy można stworzyć z papieru. Księgę Gości Weselnych w formacie 22x23 cm, zakupią Państwo u nas w kilku wariantach. Najpopularniejsze ślubne wzory, czyli kwiaty oraz motywy roślinne, to doskonałe tło dla imion pary młodej, które widnieć będą na okładce. Nie bez znaczenia jest także trwałość produktu. Nie chcemy w końcu, aby Księga uszkodziła się w trakcie weselnej zabawy, dlatego okładki są laminowane i wodoodporne. Kłopotliwe warunki atmosferyczne również nie będą miały dużego wpływu na ślubną pamiątkę. Zachęcamy więc do sprawdzenia, jakie wariacje na temat Księgi Gości w wygodnym kieszonkowym formacie 22x23 cm posiadamy i wybrania takiego, który będzie Państwu wizualnie odpowiadał.

Księga gości 30x22 jest także dostępna w naszym sklepie.

Pytania dotyczące Księgi Gości Weselnych 22x23 cm lub innych naszych produktów? Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Chętnie podpowiemy i doradzimy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl